Denizin ışıltısı, ormanın esintisi ve kırlangıç kuşlarının cıvıltısı eşliğinde, otelimizin zengin sunumlu kahvaltısı ile güne başlarsınız.

img1
tatli

Sizin için yöremizden özenle topladığımız zeytin çeşitlerimiz ile dağlarımızın kekiğinin eşlik ettiği sızma zeytinyağı, yöresel peynir çeşitlerimiz, bölgemizin balı, size özel hazırlanmış reçel çeşitleri, bereketli bostanlarımızdan soframıza taşınan domates, salatalık, biber çeşitleri ile ege otları, börek ve ekmek çeşitleri kahvaltı sofranızı en güzel şekilde tamamlayacak. Şengül ablanın çeşit çeşit gözlemeleri, arzunuza uygun kahvaltı içecekleri ile Çökertmeye özel kahvaltı sofrası sizleri beklemektedir.

Kahvaltıdan sonra kahvelerinizi keyifle yudumlayacağınız Yörük Çadırı ya da buz gibi içecekler için Sahil Bar alternatifleri gününüze ayrı bir renk katacaktır. Dilerseniz deniz kıyısında bulunan özel platformumuzdaki rahat şezlonglarda ya da Gökova Körfezi’ni seyredeceğiniz oturma alanlarımızda dinlenebilirsiniz. Otelimiz tüm bu alanlarda, size özel “saat 5 oldu” sürprizi ile lezzetli akşam yemeğinizin habercisi olacaktır.

Akşam yemeği öncesi Gökova Körfezi’ndeki gün batımı iştahınızı kabartacak. Birbirinden güzel lezzetleri sizin için hazırlayan mutfağımız, Ege ve diğer bölgelerimizin seçkin ve lezzetli mezelerini günlük olarak hazırlanmış bir biçimde sunar.

Deniz enfes balıklarını ve mahsullerini “anasonla” dost eyler sizlere en özel şekilde sunarız. Elbette damak tadınıza uygun şaraplarımızdan da tercih edebilirsiniz hatta yemek sonrası şarap keyfinize sizler için özel dekore ettiğimiz şarap evimizde devam edebilirsiniz.

Deniz mahsulleri tercih etmeyenleri unutmadık.. Sizler için zengin ızgara mönümüzü de önerebiliriz.